Nauzea je naše cesta

3. května 2013 v 20:29 | V. Pain
Vítejte. Vítejte a hned zase můžete jít. Cožpak nechápete? Nejste na správné adrese. Nikdo příčetný nebude poslouchat někoho, kdo se zapáleným brkem v puse sepisuje choré řádky, plné metafor, axiomů a alegorických přirovnání. Skutečně, nepokoušejte se prokousat koncentráty mého zvrhlého myšlení. Nevyplatí se to.

Můžete si stokrát říct, že se pokusíte porozumět, ale nakonec zbyde jen ono stonásobné řečení a vědomí, že to byla velká chyba. Každý jednou zemře a minuty, ba sekundy, které strávíte zde, vám jednou budou velmi chybět.
Stále nevěříte, že je velkou chybou se pokoušet procházet tento blog? Inu, pak mi nezbývá, než vám připomenout, že jsem vás varoval. Nepíšu hezky, nepíšu poutavě, nepíšu nijak dobře. Píšu, protože mě baví psát. Celkem rozumím tomu, že názory se budou různit. Inu, zde mi nezbývá než rezignovat na jakoukoli potřebu seberealizace mého ega. Čímž chci říct, že je mi fuk, pokud se vám mé práce nelíbí. Neměli jste je číst, varoval jsem vás.
Ovšem, pokud se vám mé práce budou líbit, za komentář budu rád. Dělám to pro své potěšení, ale rád bych se zlepšil s každým napsaným kusem a vaše názory mi v tom pomohou.
A proč že se první článek jmenuje, jak se jmenuje? Inu, Nauzea je totiž v latině to, co je emesis v řečtině. Takže...asi proto.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama